HERO PREMIUM R290

Inteligentny system ogrzewania
z największym dofinansowaniem

Nasze pompy ciepła to nie tylko natychmiastowe oszczędności na rachunkach za energię. To także inteligentna technologia zwiększająca wydajność ogrzewania i chłodzenia. Oparty na sztucznej inteligencji sterownik pozwala ustawić w każdej strefie ogrzewania inną temperaturę, zachowując przy tym możliwie niski pobór energii — pozwalają na to indywidualne krzywe grzewcze dla każdego obiegu. A dzięki intuicyjnej aplikacji połączonej ze sterownikiem ecoMULTI zmienisz temperaturę w swoim domu za pomocą swojego smartfona z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowo, korzystając z dofinansowania masz pewność, że otrzymana kwota będzie możliwie największa, ponieważ nasze pompy wyróżnia klasa energetyczna A+++ oraz technologie Green Gas i EVI.

 

 

Poznaj możliwości pomp HERO PREMIUM

HERO PREMIUM R290

Lepsza praca pompy przy dużej wydajności i mniejszym zużyciu energii elektrycznej? To główna przewaga pompy ciepła HERO PREMIUM R290, w której zastosowaliśmy czynnik R290. Pompa ta zarówno ogrzeje, jak i schłodzi Twój dom, podgrzeje wodę, a przy tym będzie generować duże oszczędności.

Czynnik R290,  Tylko 42dB, Inverter EVI, A+++

Pompa jest energooszczędna, dlatego otrzymasz na nią możliwie wysokie dofinansowanie.

HERO PREMIUM

Jest inteligentna, prosta w obsłudze, a do tego maksymalizuje efektywność ogrzewania. W zależności od Twoich preferencji może zarówno ogrzać, jak i schłodzić dom oraz podgrzewać wodę. Dzięki trwałej konstrukcji z kompozytu posłuży przez długie dekady.

Czynnik R32, Tylko 42dB, Inverter EVI,  A+++

Pompa jest energooszczędna, dlatego otrzymasz na nią możliwie wysokie dofinansowanie.